Komisjonerów ok.Mannheim

Opublikowany

Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Komisjonerów do magazynów Edeka
Miejsce Pracy: ok. Heddesheim
Data rozpoczecia: od od zaraz na czas nieokreslony
Pracodawca zatrudni tylko Panów ze względu na charakter pracy
CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 12, 50 Euro brutto/godzina + premia za produktywność
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 200 Euro/miesiąc- są to wynajęte mieszkania- pokoje jedno lub dwu-osobowe
Pomoc w załatwieniu formalności
WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Dobra kondycja fizyczna
Doświadczenie przy komisjonowaniu przy uzyciu słuchawek
Uprawnienia na wózki widłowe atutem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Komisjonowanie produktów suchych (bez mrożonek, owoców i warzyw- nie ma chłodni) za pomocą elektrycznego wózka (Ameise/Hubwagen- takie elktryczny wózek do zbierania zamówień)
- wymagane doświadczenie
Norma zamówień na godzinę to między 160-180 (w zależności od działu)

COVID 19
Dla osób przyjeżdzających z Polski.
Pracodawca wymaga przesłanie wyniku testu na COVID 19. Wynik nie może być starszy niż 48h. Na miejscu zoasteni wykonany następny test.

Autor